1. Dzisiaj (23 czerwca) w niedzielę obchodzimy Dzień Ojca. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie o naszych żyjących i zmarłych ojcach, dziękując im za dar życia oraz za okazaną miłość i wyświadczone wobec nas dobro. Msza św. w intencji zmarłych ojców we wtorek (25 czerwca) o godz. 18:00, a za żyjących w środę (26 czerwca) o godz. 18:00.
  2. Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży oraz urlopy i wypoczynek dla dorosłych. Wszystkim, którzy wyjeżdżają życzymy dobrej pogody i miłego wypoczynku oraz szczęśliwej podróży i powrotu do domu za wstawiennictwem Św. Krzysztofa. Podczas wakacji pamiętajmy o modlitwie i Mszy św. Od niedzieli 7 lipca będzie obowiązywał porządek wakacyjny Mszy św. w niedzielę. Nie będzie Mszy św. o godz. 12:30. Msza św. za parafian i chrzcielna na czas wakacji odprawiana będzie o godz. 11:00.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W dni powszednie po Mszy wieczornej, a w niedzielę o godz. 16:30. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 poprowadzi: Róża św. Agaty.
  4. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane na tacę oraz przesyłane na konto parafii z racji 3. niedzieli miesiąca. Zebrano: 14 tys. 400 zł. Ofiary przeznaczamy na remont przeciekającego dachu na kościele. Naszych ofiarodawców polecamy w modlitwie na Mszy św., w każdą środę o godz. 18:00.
  5. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w piątek św. Ireneusza, w sobotę Uroczystość Świętych Piotra i Pawła.
  6. Zapraszamy na 44 Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia 2024r. Zapisy trwają do 31 lipca w kancelarii parafialnej danej grupy pielgrzymkowej w terminach i godzinach urzędowania, a od 1 sierpnia do 5 sierpnia w bazie pielgrzymki – w kościele Arka Pana. W tym roku pielgrzymujemy pod hasłem: Uczestniczę we wspólnocie Kościoła. Szczegóły na plakatach.
  7. Pod chórem do nabycia jest prasa katolicka. Polecamy: miesięcznik parafialny Szklane Domy, Gościa Niedzielnego, Niedzielę, a dla dzieci Promyczek.
  8. Za tydzień w niedzielę (30 czerwca) na Mszy św. o godz. 11:00, 12:30 i 19:00 odbędzie się poświęcenie pojazdów.
  9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Helena Gibas, lat 97 os. Słoneczne, Teresa Jędras, lat 71 os. Stalowe, Janina Olejniczak, lat 90 os. Słoneczne, Zdzisław Janczy, lat 95 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (25 czerwca) o godz. 18:00.