1. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do pięknego przeżycia Uroczystości Bożego Ciała. Do czwartku (6 czerwca) przez osiem dni po Bożym Ciele tradycyjna procesja (z nabożeństwem ku czci Serca Pana Jezusa) odbywać się będzie po Mszy św. o godz. 18:30, a w niedzielę o godz. 16:30.
  2. Dziś I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic Żywego Różańca. Dzisiaj o godz. 16:30 nabożeństwo czerwcowe i procesja. W tygodniu różaniec o godz. 17:15 prowadzi Róża św. Agaty.
  3. Dzisiaj w niedzielę (2 czerwca) przed kościołem odbywa się zbiórka na specjalistyczny aparat słuchowy dla Damiana Gogoli, naszego poprzedniego organisty, który na skutek choroby doznał znacznego uszczerbku na słuchu.
  4. W kalendarzu liturgicznym, w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek (3 czerwca) – św. Karola Lwange,w środę (5 czerwca) – św. Bonifacego, w sobotę (8 czerwca) – św. Jadwigę, króla Polski.
  5. We wtorek (4 czerwca) Msza św. i chór uwielbienia Boga z Rycerstwem św. Michała Archanioła.
  6. W czwartek (6 czerwca) przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na Mszę św. z procesją eucharystyczną kończącą oktawę Bożego Ciała. W tym dniu odbędzie się błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków uplecionych z młodych ziół i kwiatów.
  7. W piątek (7 czerwca) przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; jest to pierwszy piątek miesiąca. Składka w tym dniu przeznaczona będzie na parafialny Caritas. Z racji Uroczystości, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. Pod chórem do nabycia jest prasa katolicka. Polecamy: dwumiesięcznik: Któż jak Bóg, Gościa Niedzielnego oraz Niedzielę.
  9. W tym roku (11 czerwca) mija 29 lat od poświęcenia naszego kościoła parafialnego. Chcemy uczcić ten dzień poświęcenia naszej świątyni dlatego: zapraszamy wszystkich parafian od najmłodszego do najstarszego na rodzinny festyn parafialny, który odbędzie się 9 czerwca tj. w najbliższą niedzielę od godz. 13:30 do godz. 16:30. Nasze świętowanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 12:30 w intencji naszej parafii i wszystkich jej mieszkańców, na której wystąpi Chór „Limanowum” pod dyrekcją Iwana Wróblewskiego. Podczas Mszy św. chór podejmie animację muzyczną, a bezpośrednio po Mszy św. będzie Koncert. Szczegóły na plakacie.
  10. Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. Św. Łazarza” w imieniu chorych i ich rodzin serdecznie dziękuje za przeprowadzoną zbiórkę funduszy przy naszej parafii. Zebrano: 8036,88 zł. i 1650 USD.
  11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Leokadia Jazgar, lat 82 os. Centrum B, Robert Śmiałek, lat 54 os. Centrum C, Stanisława Krężałek, lat 87 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (4 czerwca) o godz. 18:00.