1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Na zakończenie każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 poprowadzi: Róża św. Agaty.
  2. W ramach inicjatywy remontu naszych organów i cyklu koncertów, zapraszamy do naszego kościoła na kolejny Koncert, dziś (7 lipca) na godz. 18:00. Na Koncercie Kameralnym wystąpią: Karolina Kalinowska i Aneta Podolecka na wiolonczelach oraz Marcin Gad na organach. Podczas Koncertu przeprowadzana będzie zbiórka wolnych datków na remont naszych organów oraz możliwość nabycia „Cegiełek”.
  3. Przypominamy, że na czas wakacji tj. od 7 lipca do 25 sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 12:30. Msza św. za parafian i chrzcielna na czas wakacji odprawiana będzie o godz. 11:00. Wypominki z godz. 12:00, będą o godz. 10:30. Kancelaria w poniedziałki, środy i piątki będzie czynna od 15:30 do 18:00.
  4. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: dziś – błogosławioną Rodzinę Ulmów, w poniedziałek – św. Jana z Dukli, kapłana, w czwartek – święto św. Benedykta, opata patrona Europy, w piątek – św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa i męczennika, w sobotę – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.
  5. Zapraszamy na 44 Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia 2024r. Zapisy trwają do 31 lipca w kancelarii parafialnej danej grupy pielgrzymkowej.
  6. Pod chórem do nabycia jest prasa katolicka. Polecamy: nowy numer miesięcznika parafialnego Szklane Domy, który poświęciliśmy w całości osobie śp. o. Sylwestra, Gościa Niedzielnego oraz Niedzielę.
  7. Rozpoczęliśmy prace remontowe dachu na kościele. Dziękujemy za składane ofiary na ten cel, w kancelarii lub przelewem na konto parafii.
  8. W minionym tygodniu odeszły do wieczności śp.: Krystyna Porębska, lat 88 os. Hutnicze, Halina Juszcze, lat 69 os. Centrum A. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (9 lipca) o godz. 18:00.
  9. Wszystkim Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej życzymy błogosławionej niedzieli, a przebywającym na wakacjach i urlopach bezpiecznego wypoczynku.