Opiekunem duchowym grupy jest o. Sylwester Michałek OCist, animatorem Jan Gniecki.

Miejsce i czas spotkań:
I CZWARTEK, godz. 8:30 Msza św. i modlitwy czcicieli Najdroższej Krwi Pana Jezusa w kaplicy seminaryjnej (wejście od strony zakrystii), spotkanie formacyjne.

Wspólnota Czcicieli Najdroższej Krwi Chrystusa spotyka się na modlitwie również w każdy wtorek i czwartek w kaplicy bł. Wincentego Kadłubka po Mszy św. o godz. 8:00 i różańcu, czyli ok. godz. 9:00. Rozpoczynamy modlitwą i wezwaniem Ducha Świętego, następnie adorujemy Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie odmawiając różne modlitwy: litanię, modlitwę Ofiarowania Najdroższej Krwi Pana Jezusa, koronkę do Krwi Chrystusa, zanurzenie się we Krwi Chrystusa, modlitwę ochrony przed złem, litanię do Maryi Matki i Królowej Przenajdroższej Krwi i zawierzenie Matce Bożej. Wszystko to przeplatamy pieśniami w zależności od kalendarza liturgicznego. Modlimy się również za całą wspólnotę czcicieli Krwi Chrystusa, chorych, cierpiących i samotnych, a także za zmarłych i cierpiących w czyśćcu, w naszej modlitwie polecamy naszą Ojczyznę, parafię, kapłanów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnej modlitwy, którzy pragną uczcić Najdroższą Krew Pana naszego Jezusa Chrystusa, którą przelał za nasze grzechy. Kontakt z animatorem Janem: tel. 517-960-878.