Ogłoszenia parafialne na 5. Niedzielę Wielkanocną:

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiamy: w tygodniu po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30, w niedzielę o godz. 16:30. Zapraszamy przez cały miesiąc maj (oprócz niedziel) na modlitwę różańcową, którą rozpoczynać będziemy o godz. 20:30, w naszym kościele, a kończyć będziemy Apelem Jasnogórskim. Kościół będzie otwarty od godz. 20:15.
  2. Dziś (10 maja) zmiana tajemnic żywego różańca. Różaniec w tym tygodniu prowadzi: Róża św. Macieja.
  3. W czwartek (14 maja) po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo do bł. Edmunda Bojanowskiego.
  4. Przypominamy, że podczas sprawowania Mszy św. w naszym kościele może być obecnych maksymalnie 85 wiernych i dodatkowo w kaplicy bł. Wincentego może przebywać 14 osób. Zachęcamy do zajmowania miejsc oznaczonych i zachowania dystansu. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele.
  5. Jest do nabycia nowy numer gazetki parafialnej „Szklane Domy”, w którym znajdziemy m.in. wykaz odpustów, jakie możemy zyskać w ciągu roku.
  6. Zapisy na przygotowanie dorosłych do bierzmowania odbywają się od 1 do 31 maja codziennie (oprócz poniedziałków) na furcie klasztornej od godz. 9:00 – 21:00 u o. Michała.
  7. Parafialna pielgrzymka do Włoch zostaje odwołana. Po zwrot zaliczki proszę zgłosić się do kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.
  8. Kancelaria parafialna jest czynna normalnie, według ustalonych godzin.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie wspierają materialnie naszą parafię przez wpłaty na konto parafii lub klasztoru. Za każdą życzliwość, dziękujemy. Parafian i dobrodziejów polecamy Bogu każdego dnia na nabożeństwie majowym i w środy na Mszy Świętej o godz. 18:00.
  10. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Krzysztof Grabowski, lat 68 os. Centrum D, Krystyna Malarz, lat 88 os. Centrum C, Grzegorz Izdebski, lat 80 os. Centrum A, Jadwiga Podniesińska, lat 90 os. Słoneczne, Wanda Terczyńska, lat 85 os. Centrum A. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (12 maja) o godz. 18:00.