Ogłoszenia parafialne na 18. niedzielę zwykłą:

 

  1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 16:30. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 prowadzi: Róża Miłosierdzia Bożego. 
  2. W miesiącu sierpniu pamiętajmy o trzeźwości. Zachęcamy do abstynencji od alkoholu. Niech to będzie nasza mała ofiara w intencji tych, którzy zagubili się w tym nałogu i nie mają sił uwolnić się od niego. Swoje postanowienia można wpisywać do księgi abstynenckiej, która jest wyłożona przy ołtarzu Bożego Miłosierdzia.
  3. Msza św. i modlitwy do św. Michała Archanioła we wtorek (4 sierpnia) o godz. 18:00.
  4. W tym tygodniu w czwartek (6 sierpnia) w Święto Przemienienia Pańskiego, przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza św. i nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne o godz. 18:00. 
  5. W pierwszy piątek miesiąca (7 sierpnia) spowiedź podczas Mszy św. Msza św. o miłość społeczną w parafii o godz. 18:00. Składka w tym dniu na parafialny Caritas.
  6. Przypominamy o stosowaniu maseczek w kościele. Prosimy o zachowanie odstępu podczas przyjmowania Komunii Św., a także słuchania ogłoszeń głównego celebransa w jakim porządku będzie udzielana Komunia św. 
  7. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Franciszek Majcher, lat 92 os. Słoneczne, Irena Nusbaumer, lat 82 os. Centrum C, Andrzej Opoczka, lat 58 os. Centrum C, Otylia Lipka, lat 92 os. Centrum A, Jacek Piotrowski, lat 68 os. Centrum B. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (4 sierpnia) o godz. 18:00.