1. Dziś XXI Dzień Papieski. Przed kościołem młodzież zbiera do puszek ofiary na stypendia dla młodych ludzi, których nie stać na utrzymanie i uzyskanie dobrego wykształcenia. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na ten cel.
  2. We wtorek (12 października) po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na nabożeństwo do św. Józefa.
  3. W piątek (15 października) w naszej parafii odbędzie się dzień skupienia dla Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej z całej Archidiecezji. O godz. 18:00 uroczysta Msza św. z udziałem Szafarzy.
  4. Bł. Kard. Stefan Wyszyński mówił: „Modlitwą różańcową powiążcie wszystkie wasze serca, by stały się murem obronnym kościoła Chrystusowego pod opieką zwycięskiej Pani Jasnogórskiej”. Zapraszamy serdecznie na nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. o godz. 8:00 oraz popołudniu o godz. 17:15, a w niedzielę o godz. 16:15. Zapraszamy do wspólnej modlitwy: dorosłych, młodzież i dzieci. W tym tygodniu różaniec o godz. 8:30 prowadzi Róża Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.
  5. Zapisy młodzieży z klas 7 do bierzmowania – dziś (10 października) po Mszy o godz. 9:30. Nabożeństwa różańcowe dla młodzieży, w każdą środę października o godz. 17:15.
  6. Zbliża się listopad, miesiąc modlitwy za zmarłych. Za tydzień w niedzielę (17 października) w kruchcie kościoła będziemy przyjmować wypominki za zmarłych. Za zmarłych poleconych w wypominkach rocznych modlimy się przez cały rok od pierwszej niedzieli grudnia, w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. (9:00, 12:00, 18:30). Za zmarłych poleconych w wypominkach jednorazowych modlimy się na różańcu przez cały listopad w dni powszednie o 17:30. Wypominki przyjmujemy również w kancelarii parafialnej.
  7. Zapraszamy na katechezy Drogi Neokatechumenalnej, które rozpoczną się w naszej parafii od poniedziałku (11 października) i będą głoszone w każdy poniedziałek i piątek o godzinie  19:00, w dolnym kościele. Zapraszamy każdego.
  8. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 88, os. Szklane Domy 2, serdecznie zapraszają rodziców wraz z dziećmi – przyszłorocznymi pierwszakami na cykl spotkań: pierwsze spotkanie 19 października od godz. 17:00 – 18:30.
  9. Za tydzień przypada 3. niedziela miesiąca. Taca będzie przeznaczona na spłatę ostatniej raty za instalację fotowoltaiczną dla naszej parafii.
  10. W minionym tygodniu odeszli do Pana: Krzysztof Kielar, lat 42 os. Hutnicze, Grzegorz Dzierżęga, lat 65 os. Hutnicze, Grażyna Stanaszek, lat 78 os. Centrum A, Jacek Bakalarski, lat 52 os. Stalowe, Stanisława Stanisławska, lat 89 os. Szkolne, Maria Naum, lat 64 os. Szkolne, Maria Pawelec, lat 92 os. Słoneczne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (12 października) o godz. 18:00.