1. Dzisiejsza 4. Niedziela Wielkanocna, to światowy Dzień Modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Rozpoczyna ona tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele.
 2. W tym tygodniu różaniec o godz. 17:15 prowadzi Róża św. Macieja.
 3. Nabożeństwa majowe w naszej parafii odbywają się: w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:30, a w niedzielę o godz. 16:30.
 4. Przez cały miesiąc maj, od poniedziałku do soboty, zapraszamy do naszego kościoła na Apel jasnogórski o godz. 21:00.
 5. W poniedziałek (9 maja) o godz. 16:30, w sali bł. Wincentego, odbędzie się spotkanie Zelatorów Róż Różańcowych. Wejście tak jak do kancelarii parafialnej.
 6. Trwają zapisy dorosłych na przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapisy przyjmuje o. Michał.
 7. Najbliższe spotkania dla kandydatów do bierzmowania w salce bł. Wincentego:
  Klasa 7. (grupa I i II) – 8 maja (niedziela), godz. 15:30
  Klasa 7. (grupa III, IV i V) – 12 maja (czwartek), godz. 17:00.
 8. W piątek (od 13 maja – do 21 maja) rozpoczniemy nowennę przed beatyfikacją bł. Pauliny Jaricot, założycielki Róż Różańcowych i Papieskiego Dzieła Rozkrzewiania Wiary. Zapraszamy do wspólnej modlitwy na Mszy św. o godz. 18:00.
 9. W niedzielę (22 maja) na Mszy św. o godz. 17:00, w naszym kościele odbędzie się wspólne dziękczynienie za kanonizację brata Karola de Foucauld, założyciela Małych Sióstr Jezusa, które mieszkają na terenie naszej parafii.
 10. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej, która jest dostępna pod chórem.
 11. Za tydzień w niedzielę (15 maja) na Mszy św. o godz. 11:00 i 12:30 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 105 i 88 przystąpią do I Komunii Św. Prośmy Pana Boga, aby wzrastały w wierze oraz łasce.
 12. Za tydzień 3. niedziela miesiąca. Składka będzie przeznaczona na cele remontowe przy naszym kościele.
 13. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego os. Szkolne 21 zaprasza wszystkich na dzień otwarty szkoły, w sobotę (14 maja) w godz. 9:30 – 13:30 z prezentacją Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych i szkoły policealnej.
 14. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Krystyna Haraf, lat 72 os. Centrum D, Paweł Kulka, lat 44 os. Stalowe, Wiesław Bobczyk, lat 69 os. Szklane Domy. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (10 maja) o godz. 18:00.