1. Dzisiaj (5 lutego) pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic żywego różańca po Mszy św. o godz. 8:00. Dzisiaj o godz. 16:30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy na modlitwę różańcową, codziennie po Mszy św. o godz. 8:30. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża Najświętszej Maryi Panny z Lourdes.
  2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie i miłą atmosferę, jaka towarzyszyła tej wizycie. Jesteśmy wdzięczni za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi życia duszpasterskiego w naszej parafii oraz za troskę o naszą świątynię. Dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary na renowację organów. Pragniemy zapewnić Was, Drodzy Parafianie, że dzielimy Wasze bóle i strapienia oraz radości i nadzieje. W sposób szczególny łączymy się z osobami chorymi i cierpiącymi oraz przeżywającymi żałobę. Wszystkich obejmujemy naszą codzienną modlitwą. Dziś (5 lutego) o godz. 12:30 odprawimy Mszę św. w intencji Was wszystkich oraz Waszych sąsiadów.
  3. W ramach inicjatywy remontu organów i cyklu koncertów, zapraszamy na kolejny koncert, który odbędzie się dzisiaj (5 lutego) po Mszy św. o godz. 17:00. Wystąpi Michał Piechnik – organista Bazyliki Mariackiej w Krakowie. Koncert organowy będzie połączony z improwizacjami na tematy zadane od publiczności. Podczas koncertu przeprowadzana będzie zbiórka wolnych datków na remont organów oraz możliwość nabycia „Cegiełek”. Serdecznie zapraszamy.
  4. We wtorek (7 lutego) o godz. 18:00 Msza św. i chór uwielbienia Boga z Rycerstwem św. Michała Archanioła.
  5. W czwartek (9 lutego) o godz. 18:00 Msza św. i nabożeństwo do bł. Edmunda Bojanowskiego z modlitwą za rodziny.
  6. W sobotę (11 lutego) wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i 31 Światowy Dzień Chorego. Msza św. w int. chorych o godz. 15:00, a po Mszy św. udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych.
  7. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: Gość Niedzielny, Niedziela oraz styczniowy numer parafialnego miesięcznika Szklane Domy.
  8. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Radosław Gonciarz, lat 56 os. Centrum D, Józef Wróbel, lat 66 os. Centrum D, Bronisław Proniewicz, lat 70 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (7 luty) o godz. 18:00.