1. Dziś 3. niedziela miesiąca – Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na konto parafialne. Przeznaczymy je na cele remontowe w naszym kościele. Ksiądz Dawid Dziedzic – pallotyn – misjonarza z Wenezueli, dziękuje serdecznie wszystkim za złożone ofiary na rzecz misji. Zebrał: 13 tys. 840 zł. 20 euro i 20 dolarów.
  2. Przypominamy, że na czas wakacji od pierwszej niedzieli lipca (2 lipca) do końca sierpnia – nie ma Mszy św. w niedzielę o godz. 12:30. Msza św. za parafię i sakrament chrztu będzie udzielany na Mszy św. o godz. 11:00. Wypominki z godz. 12:00 – przeniesione na godz. 10:30.
  3. We wtorek (18 lipca) odbędą się w naszej parafii bezpłatne badania na osteoporozę o godz. 9:00 i 12:00 w salce obok kancelarii. Więcej informacji można uzyskać przed wejściem do kościoła.
  4. Biuro Radia Maryja zaprasza na Mszę św. w środę (19 lipca) o godz. 18:00 w intencji: Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i ofiarodawców. Przed Mszą św. o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy bł. Wincentego.
  5. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w piątek (21 lipca) do godz. 13:00. Sprzęt można składać na placu kościelnym naprzeciw dzwonnicy. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy.
  6. W tym tygodniu o godz. 17:15 różaniec prowadzi Róża św. Agaty.
  7. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: Gość Niedzielny, Niedziela oraz parafialny miesięcznik: Szklane Domy.
  8. Zapraszamy do udziału w 43. Pieszej Pielgrzymce Krakowskiej na Jasną Górę, we Wspólnocie Nowohuckiej, która odbędzie się w dniach 6 – 11 sierpnia 2023r. Szczegóły na plakacie.
  9. Nasza parafia organizuje dwie różne pielgrzymki: 2 września br. – śladami bł. Wincentego Kadłubka oraz 30 września i 1. października br. Sanktuaria Podkarpacia. Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach. Szczegóły i zapisy w kancelarii parafialnej.
  10. Wszystkim Uczestnikom Ofiary Eucharystycznej życzymy błogosławionej niedzieli, a przebywającym na wakacjach i urlopach zdrowego i bezpiecznego wypoczynku. Pamiętajmy o godnym stroju w kościele.
  11. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Irena Nalepa, lat 59 os. Hutnicze, Marian Pyrzowski, lat 93 os. Centrum D, Krystyna Klasa, lat 86 os. Handlowe. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (18 lipca) o godz. 18:00.