1. Trwa Kongres Eucharystyczny w naszej Archidiecezji. Dziś po Mszach świętych będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. W naszej parafii trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy bł. Wincentego. Zapraszamy do indywidualnej modlitwy.
 2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic Żywego Różańca. Dzisiaj o godz. 16:30 nabożeństwo majowe. W tym tygodniu różaniec o godz. 17:15 prowadzi Róża św. Stanisława, biskupa i męczennika.
 3. Nabożeństwa majowe w naszej parafii odbywają się: w tygodniu po Mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę o godz. 16:30.
 4. Przez cały miesiąc maj, od poniedziałku do soboty, zapraszamy do naszego kościoła na Apel Jasnogórski o godz. 21:00.
 5. W kalendarzu liturgicznym, w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek (6 maja) święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba, w środę (8 maja) uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika.
 6. We wtorek (7 maja) zapraszamy po Mszy św. na modlitwę uwielbienia Boga ze św. Michałem Archaniołem.
 7. W czwartek (9 maja) na Mszy św. wieczornej modlimy się z bł. Edmundem Bojanowskim za nasze rodziny.
 8. W piątek (10 maja) rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Modlitwy nowenny odbywać się będą w ramach nabożeństw majowych. Modlitwę do Ducha św. w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego (18 maja) rozpoczniemy modlitwą apelu Jasnogórskiego, a po apelu Msza św. z Wigilii  uroczystości.
 9. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy i Leśniowa w dniu 1 czerwca. Szczegółowe informacje i zapisy w kancelarii parafialnej.
 10. Pod chórem do nabycia jest prasa katolicka. Polecamy: miesięcznik Szklane Domy, Gość Niedzielny, Niedziela oraz Promyczek dla dzieci.
 11. Za tydzień w niedzielę, w uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa, na Mszy św. o godz. 12:30, dzieci ze szkoły podstawowej numer 91 przystąpią do I Komunii św.
 12. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Henryk Kłyciński, lat 85 os. Centrum B, Maria Potoczek, lat 98 os. Szkolne. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (7 maja) o godz. 18:00.