1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W dni powszednie po Mszy wieczornej, a w niedzielę o godz. 16:30. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 poprowadzi: Róża św. Jana Sarkandra.
  2. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane dziś na tacę oraz przesyłane na konto parafii. Zebrane środki przeznaczane są w całości na inwestycje w naszej parafii: (remont przeciekającego dachu na kościele).
  3. We wtorek (11 czerwca) po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
  4. Biuro Radia Maryja zaprasza na Msze św. w środę (19 czerwca) o godz. 18:00 w intencji: Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i ofiarodawców. Przed Mszą św. o godz. 17:00 czuwanie modlitewne w kaplicy bł. Wincentego.
  5. W najbliższy piątek (21 czerwca) dzieci i młodzież kończą rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy na Msze św.: Dyrekcje Szkół, Nauczycieli, Dzieci i Młodzież z Rodzicami w piątek: o godz. 8:00. Będziemy się modlić w intencji dziękczynnej za cały rok szkolny, prosząc Pana Boga o błogosławieństwo Boże na czas wakacji i urlopów.
  6. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek: św. Brata Alberta; w czwartek: bł. Władysława Bukowińskiego; w piątek: św. Alojzego Gonzagi.
  7. Pod chórem do nabycia jest prasa katolicka. Polecamy: nowy numer miesięcznika parafialnego Szklane Domy, Gościa Niedzielnego, Niedzielę, a dla dzieci Promyczek.
  8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp.: Weronika Smoleń, lat 75 os. Handlowe. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (18 czerwca) o godz. 18:00.