Ogłoszenia parafialne na 11. niedzielę zwykłą:

 1. Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Jezusowego, które odbywają się w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30, a w niedzielę o godz. 16:30. Zachęcamy do wytrwałej modlitwy błagalnej o wygaśnięcie pandemii. Zapraszamy na modlitwę różańcową i adorację Najświętszego Sakramentu, od poniedziałku do soboty o godz. 20:30 w naszym kościele.
 2. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 prowadzi: Róża Chrystusa Króla.
 3. We wtorek (16 czerwca) po Mszy św. wieczornej, nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
 4. W środę (17 czerwca) na Mszy św. o godz. 18:00, o. Opat Piotr Chojnacki udzieli Sakramentu Bierzmowania osobom dorosłym.
 5. W czwartek (18 czerwca) zakończenie oktawy Bożego Ciała z procesją dookoła kościoła. Zapraszamy całą asystę procesyjną, dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia dzwoneczkami.
 6. W piątek (19 czerwca) przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 7. W kościołach nie obowiązuje już limit osób. Pamiętajmy, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.
 8. W dniach od 6 lipca do 12 lipca 2020 r. w Imbramowicach Wspólnota Odnowy w Duchu Św. zaprasza na rekolekcje poświęcone: Pięknu Eucharystii. Szczegóły i zapisy u liderki wspólnoty pani Grażyny Kubowicz.
 9. Publiczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące na os. Piastów zaprasza do zapoznania się ofertą edukacyjną szkoły. Liceum Salezjańskie jest szkołą katolicką, w której kształcenie jest bezpłatne. Szczegóły na plakacie.
 10. W przyszłą Niedzielę (21 czerwca) na Mszy św. o godz. 11:00 gościć będziemy Komandorię Krakowską Zakonu Rycerzy Św. Jana Pawła II. Podczas Mszy św. będziemy się modlić o dar utworzenia chorągwi Zakonu przy naszej parafii. Serdecznie zapraszamy parafian do udziału w modlitwie.
 11. Przyszła niedziela to 3. niedziela miesiąca. Ofiary ze składki przeznaczymy na cele remontowe. Informujemy, że rozpocznie się remont głównych drzwi do kościoła oraz drzwi wahadłowych w kruchcie. Drzwi zostaną uszczelnione, wzmocnione oraz wymienione zamki i zasuwy.
 12. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Jadwiga Ziembla, lat 98 os. Centrum B, Cecylia Wojtaszek, lat 85 os. Szklane Domy, Józefa Antoniewicz, lat 86 os. Handlowe, Kazimiera Skuta, lat 97 os. Centrum A, Mieczysław Łazar, lat 69 os. Centrum B, Maria Fiołek, lat 98 os. Centrum B, Sabina Ulanecka, lat 89 os. Centrum B, Ewa Kowalczyk, lat 63 Zasań. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (16 czerwca) o godz. 18:00.