Ogłoszenia parafialne na uroczystość Trójcy Najświętszej:

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – zmiana tajemnic żywego różańca.
 2. Msza św. w intencji 8-klasistów o światło Ducha Świętego na czas egzaminów w niedzielę (14 czerwca) o godz. 9:30.
 3. Dzisiejszą niedzielą Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa do Serca Jezusowego, które odbywają się w dni powszednie po Mszy św. wieczornej o godz. 18:30, a w niedzielę o godz. 16:30.
 5. W kościołach nie obowiązuje już limit osób. Pamiętajmy, że nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.
 6. Różaniec w tym tygodniu o godz. 17:15 prowadzi: Róża św. Agaty.
 7. W czwartek (11 czerwca) przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Porządek Mszy św. taki jak w niedzielę. Główna Msza św. odbędzie się o godz. 11:00. Ze względu na panującą epidemię, chcąc zachować wskazane normy państwowe, zgodnie z którymi w zgromadzeniach poza budynkami kultu może uczestniczyć nie więcej niż 150 osób, a także odpowiednie zalecenia sanitarne, w tym roku procesja na Boże Ciało nie odbędzie się ulicami naszej parafii, do czterech ołtarzy. Procesję poprowadzimy wokół kościoła z czterema błogosławieństwami. Zapraszamy do uczestnictwa: Parafian, całą asystę procesyjną, dzieci, które będą obchodzić  rocznicę pierwszej Komunii św. W tym dniu po każdej Mszy św. odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu, zaś w oktawie w związku z wieczorną Mszą świętą, odprawiać będziemy nabożeństwo Eucharystyczne bez procesji. Na zakończenie oktawy, w czwartek (18 czerwca) odprawimy procesję dookoła kościoła.
 8. W czwartek (11 czerwca) przypada 25 rocznica konsekracji naszego kościoła, której dokonał ks. Kard. Franciszek Macharski. W tym dniu o godz. 12:30 zostanie odprawiona Msza św. za wszystkich fundatorów budowy naszego kościoła tak żyjących jak i zmarłych.
 9. W niedzielę (14 czerwca) o godz. 9:30 Msza św. dziękczynna w intencji naszego wikariusza o. Krzysztofa Jankosza, w 10 rocznicę święceń kapłańskich. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 10. Jest do nabycia nowy numer gazetki „Szklane Domy”, znajdziemy w nim podsumowanie działalności rady parafialnej i niektórych grup parafialnych oraz artykuły o muzyce kościelnej i sylwetkę naszego Rodaka – księdza Artura Płachno.
 11. Zachęcamy do wytrwałej modlitwy błagalnej o wygaśnięcie pandemii. Zapraszamy na modlitwę różańcową i adorację Najświętszego Sakramentu, od poniedziałku do soboty o godz. 20:30 w naszym kościele.
 12. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym trudnym czasie wspierają materialnie i duchowo naszą parafię i klasztor. Parafian i dobrodziejów polecamy Bogu każdego dnia na nabożeństwie czerwcowym i w środy na Mszy Świętej o godz. 18:00.
 13. W dniach od 6 lipca do 12 lipca 2020 r. w Imbramowicach Wspólnota Odnowy w Duchu Św. zaprasza na rekolekcje poświęcone: Pięknu Eucharystii. Szczegóły i zapisy u liderki wspólnoty pani Grażyny Kubowicz.
 14. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Stanisław Mika lat 86 os. Handlowe, Halina Moskwa, lat 93 os. Centrum C, Maria Nicińska, lat 90 os. Szkolne, Krystyna Pindel, lat 70 os. Centrum C, Stanisława Jezior, lat 74 os. Szkolne, Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (9 czerwca) o godz. 18:00.