1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: w niedzielę o godz. 7:35 – Godzinki o Męce Pańskiej oraz Gorzkie Żale o godz. 16:15. W piątki Droga Krzyżowa – rano po Mszy św. o godz. 8:30; po południu o 16:00, 17:15 ze szczególnym zaproszeniem dla rodziców z dziećmi oraz wieczorem po Mszy św. o 18:30.
 2. Składka z dzisiejszej niedzieli (26 lutego) przeznaczona jest na dzieła sakralne związane z osobą św. Jana Pawła II.
 3. Zapraszamy na modlitwę różańcową, codziennie po Mszy św. o godz. 8:30. W tym tygodniu różaniec prowadzi Róża Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Za tydzień w niedzielę (5 marca) zmiana tajemnic żywego Różańca.
 4. W czwartek (2 marca) przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza św. z nabożeństwem o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne o godz. 18:00.
 5. W piątek (3 marca) przypada pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy na Msze św. i spowiedź o stałych godzinach. Msza św. o miłość społeczną w parafii o godz. 18:00. Składka w tym dniu na Caritas parafialny.
 6. W pierwszą sobotę miesiąca (4 marca) zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17:00.
 7. Dziękujemy wszystkim, za ofiary składane na tacę oraz wpłacane na konto z racji 3. niedzieli miesiąca. Przeznaczamy je na cele remontowe przy naszej parafii. Naszych ofiarodawców polecamy naszym modlitwom, w każdą środę na Mszy św. o godz. 18:00.
 8. Zapraszamy do udziału w parafialnej pielgrzymce do Piekar Śląskich i na Górę św. Anny, w dniu 11 marca. Szczegóły i zapisy w kancelarii parafialnej.
 9. Przypominamy, że do końca lutego, czyli do wtorku (28 lutego) włącznie, można jeszcze doręczać do pana organisty teksty pieśni parafialnej na konkurs z okazji 40. rocznicy erygowania naszej parafii.
 10. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: Gość Niedzielny, Niedziela oraz nowy lutowy numer parafialnego miesięcznika Szklane Domy.
 11. Za tydzień w niedzielę (5 marca) na Mszy św. o godz. 12:30, w ramach nowenny pierwszych niedziel miesiąca przygotowującej nas do jubileuszu 40. lecia naszej parafii, zapraszamy do modlitwy za dzieci, aby miały radosne dzieciństwo oraz za młodzież, aby wzrastała w przyjaźni z Chrystusem.
 12. Szkoła Podstawowa nr 88 na os. Szklane Domy 2, ogłasza nabór do przyszłorocznej IV klasy sportowej o profilu piłka nożna. Oferta skierowana jest do uczniów klas trzecich (dziewcząt i chłopców) lubiących sport, pragnących rozwijać swoje umiejętności i pasje. Szczegółowe informacje w sekretariacie szkoły.
 13. Szkoła Podstawowa nr 37 na os. Stalowym 18 serdecznie zaprasza dzieci – kandydatów do klasy pierwszej wraz z rodzicami w dniu 2 marca br., o godz. 17:30 na Dzień Otwarty Szkoły.
 14. W niedzielę (12 marca) odbędzie się głosowanie na nowych członków Rady Parafialnej. W związku z tym, w niedzielę (26 lutego) i (5 marca) będzie wystawiona skrzynka w kościele, do której będzie można składać nazwiska kandydatów do Rady Parafialnej. Kandydat musi należeć i mieszkać na terenie naszej parafii. Na kartce zgłoszeniowej, która jest wyłożona na stoliku na końcu ławek, proszę napisać imię i nazwisko oraz adres kandydata. W miesięczniku Szklane Domy – w numerze lutowym, jest artykuł poświęcony wyborom do Rady Parafialnej.
 15. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Małgorzata Klita, lat 58 os. Centrum A, Łucja Głowa, lat 87 os. Stalowe, Mirosław Myszkowski, lat 71 os. Centrum A, Janina Ciesielska, lat 90 os. Słoneczne, Wanda Pyrlik, lat 91 os. Hutnicze. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (28 lutego) o godz. 18:00.