1. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 16:30, w tygodniu różaniec o godz. 8:30 prowadzi Róża Matki Bożej Szkaplerznej, a o godz. 17:15 różaniec prowadzą dzieci i młodzież. Zmiana tajemnic Żywego Różańca za tydzień w niedzielę (5 listopada).
 2. Od 3 listopada, w dni powszednie nabożeństwo wypominkowe za zmarłych o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 9:00, 12:00 i 18:00. Wypominki roczne i listopadowe przyjmujemy: w kruchcie kościoła, w kancelarii oraz 1. listopada na cmentarzu w Grębałowie.
 3. 1 listopada (środa) przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu według porządku niedzielnego. Dodatkowo nasza parafia prowadzi Mszę św. na cmentarzu w Grębałowie o godz. 13:00. Główna Msza św. wszystkich parafii nowohuckich zostanie odprawiona o godz. 14:00, a o godz. 15:00 procesja na cmentarzu w Grębałowie. Natomiast na cmentarzu parafialnym w Mogile, procesja rozpocznie się o godz. 15:15.
 4. 2 listopada (czwartek) przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze św. w tym dniu o godz.: 6:30, 8:00, 9:30, 15:00, 16:30 – po tej Mszy św. zostanie odprawione w naszym kościele nabożeństwo za zmarłych, 18:00.
 5. W dniach 1. i 2. listopada wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę publiczną, mogą dostąpić odpustu zupełnego, pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany tylko za dusze w czyśćcu cierpiące. Wierni, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i przynajmniej w myśli pomodlą się za zmarłych w dniach od 1. do 8. listopada (włącznie), zyskają odpust zupełny jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące.
 6. Od 2 listopada (od poniedziałku do soboty) będzie odprawiana dodatkowa Msza św. o godz. 15:00.
 7. W pierwszy piątek miesiąca (3 listopada) spowiedź i Msze św. o stałych godzinach. Składka w tym dniu na parafialny punkt charytatywny.
 8. W pierwszą sobotę miesiąca (4 listopada) zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.
 9. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: nowy październikowy numer miesięcznika parafialnego – Szklane Domy, Gość Niedzielny oraz Niedziela.
 10. W naszej parafii są głoszone katechezy Drogi Neokatechumenalnej. Zapraszamy w każdy poniedziałek i piątek na godz 19:00 do dolnego kościoła.
 11. W listopadzie w sposób szczególny pamiętajmy o naszych zmarłych. Za trud codziennego życia i za wszelkie dobro od nich otrzymane, zanieśmy im dar modlitwy: w odpustach, w wypominkach lub Mszach św. Przez cały listopad, w każdą niedzielę będziemy śpiewać Godzinki za Zmarłych o godz. 7:35. Zapraszamy również, w każdy piątek listopada na nabożeństwo za zmarłych po Mszy św. z godz. 15:00.
 12. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Krzysztof Błaszkiewicz, lat 65 os. Centrum D, Jan Faliszewski, lat 99 os. Stalowe, Helena Frąckowiak, lat 91 os. Szkolne, Stanisława Leśniak, lat 88 os. Centrum C, Romana Grześkowiak, lat 80 os. Słoneczne, Jan Pieczonka, lat 89 os. Hutnicze, Genowefa Adamska, lat 91 os. Słoneczne, Jan Kapusta, lat 68 os. Szkolne, Edward Golonka, lat 90 os. Szklane Domy, Józef Kasiński, lat 94 os. Szklane Domy. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (31 października) o godz. 18:00.