1. Dziś (5 listopada) I niedziela miesiąca – zmiana tajemnic żywego różańca. Dziś o godz. 16:30 adoracja Najświętszego Sakramentu i nieszpory za zmarłych. W tym tygodniu różaniec o godz. 8:30 prowadzi Róża Matki Bożej z Lourdes. Zapraszamy róże różańcowe do modlitwy wypominkowej za zmarłych w najbliższy piątek (10 listopada) po Mszy św. z godz. 15:00.
  2. Msza św. z udziałem czcicieli św. Michała Archanioła we wtorek (7 listopada) o godz. 18:00. Po Mszy św., adoracja Najświętszego Sakramentu z uwielbieniem Boga wraz z Chórem Aniołów. Przed Mszą św. jest możliwość nabycia szkaplerza oraz dwumiesięcznika Któż jak Bóg.
  3. W czwartek (9 listopada) po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo do Bł. Edmunda Bojanowskiego wraz z modlitwą za rodziny naszej parafii.
  4. Zapraszamy do modlitwy za zmarłych: w dni powszednie nabożeństwo wypominkowe o godz. 17:30, a w niedzielę o godz. 9:00, 12:00 i 18:30. Wypominki roczne i listopadowe przyjmujemy jeszcze w kancelarii parafialnej.
  5. Ofiary składane w tygodniu modlitw za misje, zostały przekazane Siostrom Służebniczkom do Zambii do regionu Chamuka. Zebrano: 1160 zł.
  6. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: miesięcznik parafialny – Szklane Domy, Gość Niedzielny oraz Niedziela.
  7. W naszej parafii są głoszone katechezy Drogi Neokatechumenalnej. Zapraszamy, w każdy poniedziałek i piątek na godz 19:00 do dolnego kościoła.
  8. Szkoła Podstawowa nr 88 na os. Szklane Domy 2 serdecznie zaprasza przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami na spotkanie w ramach comiesięcznego cyklu „Jaka jesteś szkoło?” w najbliższy wtorek (7 listopada) od godz. 17:00 – 18:30.
  9. W sobotę (11 listopada) przypada wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa oraz Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu swoje imieniny obchodzi o. Marcin Pater i nasz Pan kościelny Marcin Kosiński. Życzymy solenizantom Bożego Błogosławieństwa.
  10. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Anna Jaźwiec, lat 89 os. Słoneczne, Danuta Siwek, lat 79 os. Hutnicze, Cecylia Kalafarska, lat 88 os. Centrum C. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (7 listopada) o godz. 18:00.