1. Dziś (26 listopada) Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 12:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z odmówieniem litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa i odnowieniem aktu poświęcenia rodziny ludzkiej Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Dziś mamy możliwość modlitwy przed wizerunkiem i relikwiami św. Cecylii – jest to chusta oraz ziemia z rzymskich katakumb. Możemy zabrać ze sobą obrazek z Jej wizerunkiem i modlitwą. O godz. 16:30 II Nieszpory z uroczystości Chrystusa Króla. O godz. 17:00 Msza św. z udziałem Chóru Bazyliki Grobu Bożego w Miechowie i po niej koncert Chóru. Pan organista udziela informacji związanych z naborem do naszego Chóru Parafialnego. Do skarbony w nawie głównej można złożyć wolne datki przeznaczone na remont organów, a także nabyć „Cegiełkę”. Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
  2. W czwartek (30 listopada) święto św. Andrzeja. Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia. Bratu Andrzejowi Buratyńskiemu życzymy: Bożego błogosławieństwa, darów Ducha Świętego potrzebnych do realizacji swojego powołania.
  3. W tym tygodniu różaniec o godz. 8:30 prowadzi Róża Królowej Różańca Świętego. Do końca listopada w dni powszednie modlimy się na różańcu za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych o 17:30. W kancelarii parafialnej przyjmujemy jeszcze wypominki za zmarłych. Za tydzień w niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź oraz Msze św. według stałego porządku. W pierwszą sobotę (2 grudnia) nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 17:00.
  5. Za tydzień, w niedzielę (3 grudnia) rozpoczyna się Adwent – duchowe przygotowanie do Bożego Narodzenia. Już teraz zapraszamy na Roraty codziennie o godz. 6:30. Od niedzieli za tydzień będzie też można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny, świece Wigilijne Dzieło Pomocy Ubogim oraz stroiki bożonarodzeniowe – ręcznie wykonane przez parafialny Caritas. W kościele będzie wystawiony również kosz na dary dla ubogich.
  6. Polecamy prasę katolicką. Pod chórem jest do nabycia: nowy numer miesięcznika parafialnego – Szklane Domy, Gość Niedzielny oraz Niedziela.
  7. Dziękujemy za ofiary składa z okazji Światowego Dnia Ubogiego.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej świątyni. Naszych ofiarodawców polecamy w modlitwach, w każdą środę na Mszy św. o godz. 18:00.
  9. W naszej parafii głoszone są katechezy Drogi Neokatechumenalnej. Zapraszamy, w każdy poniedziałek i piątek na godz 19:00 do dolnego kościoła.
  10. Diecezjalny duszpasterz niesakramentalnych związków małżeńskich zaprasza osoby żyjące w takich związkach na adwentowy dzień skupienia, który odbędzie się w kościele Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich w sobotę (2 grudnia) o godz. 16:00. Więcej informacji na plakacie w gablocie parafialnej.
  11. W minionym tygodniu odeszła do Pana śp.: Kazimiera Zastawna, lat 88 os. Hutnicze. Msza św. zbiorowa za zmarłych we wtorek (28 listopada) o godz. 18:00.